
влевовправо
Постільна білизна розмір двоспальний в бірюзовому кольорі ранфорс
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 300-2 км
925 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальний комплект постільної білизни.
Тип тканини Ранфорс
Щільність 135.0 (ніт/см2)
- підковдра 180*220 см 1 шт;
- простирадло 200*220 см 1 шт;
- наволочка 70*70 см 2 шт
великий вибір постільної білизни → тут


| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Бірюзовий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 925 ₴
