
влевовправо
Покривало евро розмір «Palmina Sonil» з двома наволочками в коробці
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 091127 дмт
1 970 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покривало з двома наволочками в комплекте. Комплект в подарунковій коробці.
розмір:
- покривало: 1 шт 240*260 см
- наволочка: 2 шт 60*80 см
колір: сірий, капучино
склад: 70% бавовна 30% поліестер
виробництво Туреччина
великий асортимент постільної білизни → ТУТ

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Ширина | 240 см |
| Довжина | 260 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало з наволочками |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 80 см |
| Кількість наволочок | 2 |
- Ціна: 1 970 ₴
