
влевовправо
Дорожня сумка сірого кольору середнього розміру (50 см)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 028 эдр
420 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру з вологовідштовхуючими властивостями.
Розмір: 50*27*28 см
колір: сірий
колір вставки: чорний, синій, зелений (колір уточнюйте у менеджера)
- одне велике відділення застібається на блискавку;
- дві бічні додаткові кишені на блискавці;
- одна кишеня на лицевій стороні застібається на блискавку;
- плечевий ремінь з зручним наплечником;
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 4 |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 28 см |
- Ціна: 420 ₴





