
влевовправо
Дитячий шкільний рюкзак «Раллі» для хлопчика Синій
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 129-705-2 кл-бр
445 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий шкільний рюкзак виконаний у формі авто. Рюкзак має два основних відділення. З кожної сторони рюкзака дві маленьки кишені на блискавці у вигляді колес.
розмір: 40*30*15 см;
колір: червоний, синій




| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 445 ₴

