
влевовправо
Сумка дорожня середнього розміру 50 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5007 рм
710 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу, вона забезпечить надійний захист виших речей. Ця дорожня практична сумка зробить вашу подорож більш комфортною та стильною.
Розміри сумки: 50*28*25 см
- просторе основне відділення із зачтібкою-блискавкою;
- кишені на блискавці для зручної організації дрібниць;
- регульований та знімний плечовий ремінь для комфортного носіння;
- подвійні ручки з посиленими швами для надійності;
- стильний дизайн, який підходить для чоловіків, так і жінок.
колір: чорний, чоний/сірий, чорний/зелений (колір уточнюйте у менеджера)
тел. (096) 991 00 62


231025
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 710 ₴



