
влевовправо
Туристичний рюкзак «LEADHAKE» з водовідштовхуючого матеріалу (38 л)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1004 рм
1 720 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 35 л |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Особливості рюкзака | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Накидка від дощу |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 48 см |
- Ціна: 1 720 ₴











30426