
влевовправо
Рюкзак туристичний «Deuter Mountain» з ортопедичною спинкою на 65 л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 701С рм
2 030 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 65 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Особливості рюкзака | Водовідштовхувальне просочення, Бічна стяжка, Грудна стяжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 2 030 ₴






