
влевовправо
Дорожня сумка середнього розміру (52 см) Синій
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 042-02 рм
515 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня практична сумка виготовлена з щільного зносостікого матеріалу. Має зручні ручки та довгий ремінь через плече.
#сумки_дорожні #сумка_для_речей #дорожня_сумка #сумка_в_дорогу #сумка_середнього_розміру
Розмір: 52*32*21 см
колір: чорний, синій колір уточнюйте у менеджера)
- одне велике відділення застібається на блискавку;
- одна кишеня на лицевій стороні застібається на блискавку;
- плечевий ремінь з зручним наплечником;


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 515 ₴



