
Дорожній набір валіз «Kaiman»(2 шт) синього кольору на чотири колеса
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19226 рм
5 190 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дві валізи різного розміру з 4 багатонаправленими колесами легко пересуваються по будь-якій поверхні. Корпус із міцного матеріалу захищає речі від ударів та вологи, а продуманий внутрішній простір дозволяє акуратно розмістити все необхідне. Телескопічна ручка, ергономічні ручки для перенесення та сучасний дизайн роблять набір ідеальним для відпусток, відряджень та подорожей.
#валіза #дорожні_валізи #набір_валіз #міцні_валізи #валіза_на_чотирьох_колесах
В комплект входить:
- велика валіза (28") для тривалих поїздок: 77*45*30 см; (2680 грн);
- середня валіза (24") для коротких подорожей: 66*40*26 см (2460 грн)
колір: чорний, синій, коричневий, сірий, помаранчевий (колір уточнюйте у менеджера)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaiman |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 5 190 ₴/комплект
