
влевовправо
Cкатертина лляна «Meva Set Gardenya»з мереживом 160*220 см та серветками 40*40 см 8 шт
- В наявності
- Код: 181235 дмт
1 890 ₴
+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 9 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 8 шт. |
| Матеріал | Льон |
| Колір | Білий |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Кільця для серветок | 8 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Виробник | Maison Royale |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 220 см |
| Ширина скатертини | 160 см |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 40 см |
| Ширина серветки | 40 см |
| Склад матеріалу | |
| Льон | 100 % |
- Ціна: 1 890 ₴



