
влевовправо
Чоловічий гаманець портмоне чорного кольору на блискавці (21 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GI 6616 A ию
1 870 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий гаманець чорного кольору у класичному дізайні. Завдяки зручному формату гаманець легко вміщує купюри, банківські картки та інші необхідні речі. Надійна блискавка забезпечує безпеку вмісту, а продумана внутрішня організація допомагає підтримувати порядок. Ідеально підходить для щоденного використання.
- розмір: 21*12* 3 см;
- матеріал: натуральна шкіра;
- колір: чорний.
тел.(096) 991 00 62


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 870 ₴


