
Набір постільної білизни «Бязь» полуторний розмір
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 090322 из
795 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип комплекту Полуторний
Тип тканини Бязь (голд)
Щільність 125.0 (ніт/см2)
Підковдра 150*210 1 шт.
Простирадло 150*220 1 шт.
Наволочка 70*70 2 шт
перейти на головну сайт https://katrinstyle.com.ua
Роздрібна ціна +30 грн до замовлення (у разі замовлення до 3 одиниць із сайту).

Бязь — бавовняна щільна тканина полотняного переплетення. Крім постільної білизни, використовується також для пошиття жіночих і дитячих легких суконь. Бязь "Gold" (також відома як Пакистанська Бязь) — це найвищий сорт бязі (ханагай), він вирізняється підвищеною зносостійкістю й приємнішим для тіла.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
- Ціна: 795 ₴