
влевовправо
Жіночий ремінь чорного кольору з жовтою пряжкою гвоздиком
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 43051
270 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий тонкий ремінь чорного кольору з жовтою пряжкою.
- розмір: ширина 2 см; довжина 107-110 см


| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Вузький |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 1070 мм |
| Ширина ремня | 25 мм |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 270 ₴


