
Двоспальний розмір постільної білизни ранфорс «Вишиванка Червона»
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 462-2
925 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постільна білизна Двоспальний розмір.
Тип тканини Ранфорс
Щільність 145.0 (ніт/см2)
Підковдра 180*210 1 шт.
Простирадло 200*220 1 шт.
Наволочка 70*70 2 шт
Звертаємо Вашу увагу, що колірна гама на зображенні та в реальності можуть несуттєво відрізнятися. У деяких кольорах малюнок на наволочках може не збігатися з зображеним малюнком на фото.
великий асортимент постільної білизни → тут
Роздрібна ціна +30 грн до замовлення (під час замовлення до 3 одиниць із сайту).

Ранфорс — це тканина зі 100% натуральної бавовни, один з основних видів тканин для постільної білизни, вирізняється високою щільністю, міцністю, довговічністю, чудовими гігієнічними властивостями. Вона "підлаштовується" під температуру повітря: взимку на такій білизні тепло, влітку прохолодно. Комплекти постільної білизни з ранфорсу роками витримують прання, зберігаючи міцність і яскравість малюнка. Класичний натуральний природний матеріал робить постільну білизну ніжною, елегантною, приємною.
110520
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 145 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Культура народів світу |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
- Ціна: 925 ₴