
влевовправо
Чоловічий ремінь чорного кольору з класичною пряжкою (від 120 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 932-111
360 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Длина ремня | 1400 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 131-140 см |
- Ціна: 360 ₴



