
влевовправо
Подушка для сну білого кольору «Бамбук» 50*70 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 170245 од
380 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка білого кольору прямокутної форми. Бамбукове волокно екологічне, дуже тонке, міцне, зносостойке. Вироби з нього легкі,м які і пружні. Бамбук містить особливу речовину-bamboo kun, яке захищає рослину від шкідливих бактерій і мікробів. При виробництві бамбукового волокна ця речовина не втрачається, завдяки чому бамбукові подушки і ковдри мають антибактеріальні властивості.
тканина чохла : мікрофібра
наповнювач: 100% бамбукове волокно
- антикліщове ефект
- антибактеріальний ефект
- комфортний мікроклімат
- антиалергійний ефект
Розміри: 50*70 см
великий асортимент постільної білизни → тут


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для сну |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Бамбукове волокно |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Наволочка | Немає |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 750 г |
- Ціна: 380 ₴

