
влевовправо
Скатертина велюрова «Haspen Linda» з серветками та кільцями на 8 персон 160*220 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 300139 дмт
1 830 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скатертина велюрова прямокутної форми в комплекті з серветками на 8 персон. Упакована в коробку.
- колір: кремовий
- розмір:160*220 см
- матеріал: велюр з мереживом і люрексом
- серветки 8 шт (35*35 см)
- ккільця для серветок 8 шт
великий вибір скатертин → тут (096) 991 00 62



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Велюр |
| Подарункова упаковка | Так |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Колір | Кремовий |
| Тип виробу | Скатертина |
| Кільця для серветок | 8 шт. |
| Загальна кількість предметів | 17 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 220 см |
| Ширина скатертини | 160 см |
| Розміри серветки | |
| Діаметр серветки | 35 см |
- Ціна: 1 830 ₴


