
влевовправо
Покривало «Rabella Deluxe Series» евро розмір з двома наволочками
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 091139 дмт
1 450 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покривало з двома наволочками в комплекте. Комплект в подарунковій коробці.
розмір:
- покривало 1 шт 240*260 см
- наволочка 2 шт 50*70 см
колір: сірий, капучино
склад: 70% бавовна 30% поліестер
виробництво Туреччина
великий асортимент постільної білизни → ТУТ


| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Натуральний |
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Ширина | 240 см |
| Довжина | 260 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало з наволочками |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Кількість наволочок | 2 |
- Ціна: 1 450 ₴
