
влевовправо
Сумка дорожня «Kubaite» із міцної тканини з USB (47 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 024 эдр
500 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру.
розмір: 47*30*19 см
- одне велике відділення застібається за допомогою блискавки;
- дві додаткових кишені по бокам;
- плечевий ремінь.
колір: сірий, червоний, синій, світло-сірий (розмір уточнюйте у менеджера)
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 19 см |
- Ціна: 500 ₴

