
Дорожня сумка із міцної тканини з плечевим ременем (51 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1818 эдр
500 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру.
розмір: 51*26*20 см
- одне велике відділення застібається за допомогою блискавки;
- дві додаткових кишені по бокам на блискавці;
- плечевий ремінь.
колір: бордовий, фіолетовий, чорний (розмір уточнюйте у менеджера)
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 4 |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 500 ₴