
Дорожная сумка на колесах с телескопической ручкой( 65 см) Черный однотонный
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4049тв-02 эдр
1 250 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вмістка дорожня сумка на колесах. Сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру, всередині є підкладка.
розмір: 62*34*34 см
- одне велике відділення застібається за допомогою двустороньої блискавки;
- спереду дві великих кишені на блискавці;
- фіксатор для ручок на липучці;
- телескопична ручка для переміщення на колесах.
колір: чорний, чорний з синім, чорний з червоним (колір уточнюйте у менеджера)
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ







| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний однотонний |
- Ціна: 1 250 ₴