
влевовправо
Дорожня сумка «Cantlor» на трьох колесах (з росширенням) 62 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 208-02 эдр
1 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка вмістка на трьох колесах. Сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру, всередині є підкладка.
розмір: 62*32*36(+10) см
одне велике відділення застібається за допомогою двустороньої блискавки;
спереду одна кишеня на блискавці;
- фіксатор для ручок на липучці;
- телескопична ручка для переміщення на колесах.
колір: чорний, синій, коричневий (колір уточнюйте у менеджера)
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ



| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 36 см |
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 32 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 1 600 ₴

