
Сумка дорожня на колесах з телескопічною ручкою (57 см)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 025-02 эдр
1 420 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на трьох колесах та міцною телескопічною ручкою. Сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру, всередині є підкладка.
розмір: 57*30*42(+8) см
- одне велике відділення застібається за допомогою двустороньої блискавки;
- спереду одна велика кишеня на блискавці;
- фіксатор для ручок на липучці;
- телескопична ручка для переміщення на колесах.
колір: синій, чорний (колір уточнюйте у менеджера)
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ

| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 30 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 1 420 ₴