
влевовправо
Чоловічий затискач для грошей «Bretton» з монетницею
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 168-277 юр
735 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий затискач для грошей. Використовується для зберігання купюр та пластикових карт. Перевага затиску для грошей полягає у простоті його використання та мінімальній товщині.
Розмір: 11*8*1.5 см
матеріал: натуральна шкіра
колір: чорний
великий вибір чоловічих гаманців та портмоне → ТУТ




| Основні | |
|---|---|
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bretton |
- Ціна: 735 ₴




