
влевовправо
Портмоне чоловічий «Moro» чорного кольору
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 168-58 юр
695 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портмоне для грошей та карток. Використовується для зберігання купюр та пластикових карт. Портмоне має подвійне складання. Невеликий розмір портмоне дозволяє носити його в кишені.
Розмір: 10*10*1.5 см
матеріал: натуральна шкіра
колір: чорний
великий вибір чоловічих гаманців та портмоне → ТУТ



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | MORO |
- Ціна: 695 ₴


