
влевовправо
Чоловічий портмоне «Bond Non» чорно червоного кольору з застібкою на кнопку
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 482-285 юр
815 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портмоне для грошей та карток с застібкой на кнопку. Використовується для зберігання купюр та пластикових карт. Портмоне має подвійне складання. Невеликий розмір портмоне дозволяє носити його в кишені.
Розмір: 11*10*1,5 см
матеріал: натуральна шкіра
колір: ззовні-чорний; всередені-червоний
великий вибір чоловічих гаманців та портмоне → ТУТ



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Комбінований колір |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
- Ціна: 815 ₴

