
Сумка дорожня «Kubaite» прямокутної форми (55 см) Синій
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21525-03 едр
725 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру з вологовідштовхуючими властивостями. Дві ручки виконані у вигляді лямок, тому можна вдягати, як рюкзак.
Розміри сумки: 55*30*22 см
- одне велике відділення застібається на блискавку;
- дві бічні додаткові кишені на блискавці;
- одна кишеня на лицевій стороні застібаються на блискавку;
- плечевий ремінь з зручним наплечником;
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ





| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 22 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Наявність коліс | Без коліс |
- Ціна: 725 ₴