
влевовправо
Шкіряний чоловічий гаманець «Dr Bond» коричневого кольору в три складання
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 301034 юр
615 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець з натуральної шкіри високої якості коричневого кольору. Застібається на кнопку.
- розмір: 12* 9* 2.3 см
- матеріал: Натуральна шкіра
- колір: коричневий




| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dr. Bond |
- Ціна: 615 ₴



