
Дорожня сумка середнього розміру на блискавці (50 см) Чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982-04 рм
855 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка виготовлена з міцного якісного поліестеру з вологовідштовхуючими властивостями.
Розміри сумки: 50*32*21 см
колір: бордовий, чорний, сірий, фіолетовий, синій (колір уточнюйте у менеджера)
- одне велике відділення застібається на блискавку;
- дві кишені з лицевої сторони застібаються на блискавку;
- плечевий ремінь з зручним наплечником;
тел.(096) 991 00 62


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 855 ₴
