
влевовправо
Сумка дорожня на колесах і телескопічною ручкою (60 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 362 ию
1 730 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на трьох колесах та міцною телескопічною ручкою-ідеальний вибір для подорожей, відряджень та поїздок на кілька днів. Завдяки спеціальній блискавці-розширювачу об'єм сумки легко збільшується, коли потрібно взяти більше речей. Модель виготовлена з міцного зносостійкого матеріалу, що добре тримає форму та витримує навантаження.
Сумка оснащена висувною телескопічною ручкою та маневровими колесами, що робить пересування максимально комфортним. Зручні ручки забезпечують комфорт при носінні, а продумане внутрішне відділення допомагає організувати речі.
розмір: 60*30*40(+10 см розширення)
- одне велике відділення застібається за допомогою двустороньої блискавки;
- спереду три кишені на блискавці;
- фіксатор для ручок на липучці;
- телескопична ручка для переміщення на колесах.
колір: синій, чорний (колір уточнюйте у менеджера)
тел.(096) 991 00 62


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 1 730 ₴



