
влевовправо
Дорожня сумка з одним основним відділенням і бічною кишенею (54 см) написи
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552-04 ию
820 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка-ідеальний вибір для подорожей, відряджень, поїздок або відвідування спортзалу. Сумка виготовлена з міцного зносостікого текстилю, який добре тримає форму та розрахований для активного використання. Завдяки великому основному відділенню в неї легко помістяться одяг, взуття та інші необхідні речі для поїздки. Функціональний дизайн доповнений зручною зовнішньою кишенею для швидкого доступу до документів, телефону або дрібниць. Міцні ручки забезпечують комфортне перенесення навіть при повному завантаженні.
Розміри сумки:
- довжина 42 см;
- висота 27 см.
колір: чорний (колір уточнюйте у менеджера)
тел.(096) 991 00 62



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Написи |
- Ціна: 820 ₴

