
влевовправо
Чоловічий гаманець з натуральної шкіри чорного кольору з кнопкою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А 6604 ию
1 150 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний та практичний чоловічий гаманець для щоденного використання. Виконаний з міцної натуральної шкіри, він поєднує сучасний дизайн, зручність та надійність. Модель оснащена надійною застібкою-кнопкою, що забезпечує безпечне зберігання ваших речей. Ідеально підходить як гаманець для чоловіка на подарунок.
- розмір: 12.5* 10.5* 2.3 см;
- матеріал: натуральна шкіра;
- колір: чорний.
тел.(096) 991 00 62


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴


