
влевовправо
Гаманець чоловічий шкіряний «Tailian» чорного кольору з кнопкою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Т120-Н146 ию
490 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець для щоденного використання. Виконаний з якісної натуральної шкіри, він поєднує сучасний дизайн, зручність та надійність. Модель оснащена надійною застібкою-кнопкою, що забезпечує безпечне зберігання ваших речей. Ідеально підходить як гаманець для чоловіка на подарунок.
- розмір: 12*9.5* 2.3 см;
- матеріал: натуральна шкіра;
- колір: черный.
тел.(096) 991 00 62


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Tailian |
- Ціна: 490 ₴

