
влевовправо
Брезентовий рюкзак «Eagle Power» з карабіном (41 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 757-10 ию
770 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брезентовий рюкзак з двома великими відділеннями виконаний із щільного брезенту.Має фронтальні і бічні кишені для дрібних предметів чи пляшки води. М'яка спинка та посилені лямки забеспечуть комфорт навіть при тривалому носінні. Ідеальний вибір для навчання, роботи чи повсякденного використання-надійний та практичний.
Розмір рюкзака: 41*30*18 см
колір: синій, хакі, чорний (колір уточнюйте у менеджера)
тел. (096) 991 00 62



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Брезент |
- Ціна: 770 ₴

