
влевовправо
Чоловіче пормоне «Anil» чорного кольору
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 686 юр
650 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне чорного кольору, модель має компактні розміри і зручно лежить в руці . Всередині гаманця знаходиться є кілька відділень для карток. Зовнішня кишеня застібається на блискавку. Аксесуар закривається на магніти.
Розмір : 19*9*1,8 см
Роздрібна ціна +30 грн до замовлення(при замовленні до 3-х одиниць з сайту)



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴

