
Полуторний розмір постільної білизни бязь «Вензель на білому»
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 154
795 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
Тип комплекту Полуторний розмір білого кольору з чорними вензелями
Тип тканини Бязь (голд)
Щільність 125.0 (ніт/см2)
Підковдра 150*220 1 шт.
Простирадло 150*220 1 шт.
Наволочка 70*70 2 шт
Звертаємо Вашу увагу, що колірна гама на зображенні та в реальності можуть несуттєво відрізнятися. У деяких кольорах малюнок на наволочках може не збігатися з зображеним малюнком на фото.
великий вибір постільної білизни → тут
Роздрібна ціна +30 грн до замовлення (у разі замовлення до 3 одиниць із сайту).

Бязь — бавовняна щільна тканина полотняного переплетення. Крім постільної білизни, використовується також для пошиття жіночих і дитячих легких суконь. Бязь "Gold" (також відома як Пакистанська Бязь) — це найвищий сорт бязі (ханагай), він вирізняється підвищеною зносостійкістю й приємнішим для тіла.
201219
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Завитки |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
- Ціна: 795 ₴