
Двоспальний розмір постільної білизни «Нічна троянда» бязь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 321-2
875 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
Постільна білизна двоспальний розмір із зображенням троянд.
Тип тканини Бязь (голд)
Підковдра 180*220 см 1 шт
Простирадло 200*220 см 1 шт
Наволочка 70*70 см 2 шт
Звертаємо Вашу увагу, що колірна гамма на зображенні і в реальності можуть незначно відрізнятися. У деяких кольорах, малюнок на наволочках може не співпадати із зображеним малюнком на фото.
великий вибір постільної білизни → тут
Роздрібна ціна +30 грн до замовлення(при замовленні до 3-х одиниць з сайту).

Бязь ― бавовняна щільна тканина полотняного переплетення. Крім постільної білизни використовується також для пошиття жіночих і дитячих легких суконь. Бязь "Gold" (також відома як Пакистанська Бязь) це вищий сорт бязі (ханагай), він відрізняється підвищеною зносостійкістю і більш приємний для тіла.
51018
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
- Ціна: 875 ₴