
влевовправо
Сумка дорожня великого розміру 70 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2019-L 04 эдр
865 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка з плечовим ременем.
розмір: 70*35*30 см
кольори в асортименті, уточнюйте у менеджера
великий асортимент дорожних сумок → ТУТ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 865 ₴


