
влевовправо
Чоловічий чорний гаманець «Piroyce»
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 208-01
605 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 991-00-62
Київстар/Viber
- +380 (66) 828-75-89Telegram/WhatsApp
- +380 (93) 367-93-78Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіки справедливо оцінять зручність цієї моделі
У гаманець вільно вміщуються купюри різних номіналів
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Довжина: | 115.0 (мм) |
| Ширина | 90.0 (мм) |
| Товщина | 20.0 (мм) |
великий вибір рюкзаків → ЗДІЙСЯ
Роздрібна ціна +30 грн до замовлення (під час замовлення до 3 товарних одиниць із сайту).




40520
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | гаманець |
- Ціна: 605 ₴



